Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
U-CHOICE GROUP
Ana sayfa

U-CHOICE GROUP

Çin U-CHOICE GROUP Sertifikalar
Çin U-CHOICE GROUP Sertifikalar
Evet, 2013'ten beri U-CHOICE ile işbirliği yaptı, CAC bize birbirimize iyi şans verdi. ve sonra birlikte mutlu ve dostça bir çalışma başlattı. İyi kalite.

—— SUSWANTO

2006'dan beri U-CHOICE 28 homo-brassinolide kullandım. Çalışanlar hepsi çok çalışkan ve nazik. Artık her yıl çok fazla işbirliğimiz var.

—— Bay Dhiraputra

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Saha eğitimi de çok harika. Malları aldıktan sonra daha fazla eğitim diliyorum.

—— Bay Ariestanto

U-SEÇİM ve benim şirket 6 yıldan fazla işbirliği yaptı. İyi kalite, zamanında teslimat, İyi hizmet. O bizim en iyi tedarikçimiz.

—— Bay Natcha

Ben bir teknoloji insanım, her parti ithal malları incelerim. U-SEÇENEKLER mallar% 100 benim sıkı gereksinimi geçebilir. Bu yüzden U-SEÇİMİ size tavsiye ettim.

—— Bay Wahwa

Süper iyi için teşekkürler, bölgemde büyük bir sorun olan fieil doğan hastalık problemini çözmemize yardım et.

—— Bayan Puttirat

Profesyonel, çok yararlı, büyük fiyat. diğer öğeler A için tekrar kullanacak ++++++

—— Bay Gonzalez

Ben sohbet şimdi

U-CHOICE GROUP

1 2 3 4 5
U-CHOICE GROUP U-CHOICE GROUP U-CHOICE GROUP U-CHOICE GROUP U-CHOICE GROUP
Foreign Friends Factory Door Lab Produce plant En İyi Zirai İlaçlama Ödülü
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : U SEÇİM
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 10000000-14000000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 50% - 60%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

U CHOICE GROUP , 1996 yılından beri Henan eyaleti olan Çin'in “en büyük tarımsal ili” olan merkez ofisinin tarımsal kimyasal üreticisidir. U-CHOICE Grubu araştırma ve agrokimyasal üretimine odaklanmaktadır. Ayrıca ISO9001: 2008, ISO14001: 2004 ve OHSAS18001: 2007 sertifikasyonunu da geçtik.

Şirketimizin fungisitleri Kloroizobromin Siyanürik Asit, Çin'in bağımsız araştırma ve geliştirmesidir, bağımsız mülkiyet hakları ürünlerine sahiptir ve buluş patentleri almıştır. Aynı zamanda, ürünün etkili, geniş spektrumlu, düşük toksik bakterisit etkisi, Çin Tarım Bakanlığı, Çin Zirai Bilimler Akademisi ve aynı zamanda toprak kaynaklı hastalıklarda yüksek oranda tanınmıştır. Yönün terapötik etkisi, yerli ve yabancı müşteriler tarafından çok iyi karşılandı. Ve şimdi, Kloroizobromin Siyanürik Asit yerli ve yabancı TV kanalları ve Gazeteler tarafından da bildirildi.

U CHOICE Industry Co, Ltd, dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknolojisi ile birlikte, yüksek nitelikli uluslararası personele sahiptir. Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testlerinden teknik servislere, profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Pekin ve Yuanyang şehrinde iki Ar-Ge üssü var. Yüksek polimer kimyası, kimyasal analiz, bitki koruma ve Farmasötik ara ürünler konusunda uzman 26 üst düzey mühendis ile güçlü bir teknik ekip tarafından desteklenmiştir. 7 için ulusal Patent başvuruları, uluslararası ileri düzeyde bir dizi mısır teknolojisi başarısı ve teknik göstergeler ile yakın çalışınız.

Malların kalitesini ve istikrarını sağlamak için firmamız EA1108 elementel analiz, Waters201 Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi (HPLC), 5890 Gaz Kromatografı (GC) ve Kızılötesi Spektrometresi gibi gelişmiş kimyasal ve biyokimyasal laboratuarlar ve analiz tesisleri ile donatılmıştır. Bitki büyüme düzenleyicileri, fungisitler, fümigasyon, İlaç ara kalite ve istikrarlı performans sağlamak.

Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan: Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip ürünlerimiz, Çin’de sadece başarılı satışlar değildir ve dünyadaki 50’den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

Amacımız basittir: En iyi ürünleri en iyi fiyata satmak ve endüstri lideri müşteri hizmeti sunmak, müşterilerimizin tesis sorununu çözmesine yardımcı olmak. Müşterilerimizin her birini kişisel olarak tanıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için işimizin en değerli bölümünü nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

Endüstriyel agrokimyasal ve Farmasötik ara ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
U-CHOICE GROUP

Tel: 86-371-61299996

Faks: 86-371-61299996

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)