tamam
U-CHOICE GROUP 86-371-61299996
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

U-CHOICE GROUP şirket Profili

 • Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili
 • Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili
 • Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili
 • Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili
 • Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili
U-CHOICE GROUP
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  U SEÇİM

 • No. Çalışanları

  200~300

 • Yıllık satış

  10000000-14000000

 • Yıl kurulan

  1996

 • İhracat p.c

  50% - 60%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-371-61299996

Giriş

senSEÇENEKGRUP1996'dan beri Çin'in "en büyük tarım eyaleti" -- Henan Eyaleti'nde bulunan merkez ofisi zirai kimyasalların profesyonel üreticisidir.

 

U-CHOICE GROUP şirket yapısı aşağıdaki gibidir:

Fabrika: Cangzhou LanRun Bio-Pharmaceutical Co., Ltd.

Çin pazarı satış merkezi : HENAN LANRUN YINTIAN PLANT PROTECTION CO., LTD

İhracat şirketi: ZHENGZHUO U-CHOICE TRADING CO., LTD.

 

U-CHOICE Group, zirai kimyasalların araştırılmasına ve üretimine odaklanır.Bizayrıca ISO9001:2008, ISO14001:2004 ve OHSAS18001:2007 sertifikalarını da geçmiştir.

 

Şirketimizin fungisitleri Kloroizobromin Siyanürik Asit, Çin'in bağımsız araştırma ve geliştirme kuruluşudur, bağımsız mülkiyet hakları ürünlerine sahiptir ve buluş patentleri almıştır.Aynı zamanda, ürünün verimli, geniş spektrumlu, düşük toksik bakterisidal etkisi, Çin Tarım Bakanlığı, Çin Tarım Bilimleri Akademisi ve aynı zamanda toprak kaynaklı hastalıklarda yüksek oranda kabul görmüştür.Görünümün terapötik etkisi yerli ve yabancı müşteriler tarafından iyi karşılandı.Şimdi de Kloroizobromin Siyanürik Asit ürünlerimiz yerli ve yabancı TV kanalları ve Gazeteler tarafından da haber yapılmıştır.

Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili 0

 

U CHOICE Industry Co., Ltd dünyanın en iyi profesyonel yeteneği ve teknolojisini bir araya getirerek, son derece kalifiye bir uluslararası personele sahiptir.Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testlerine kadar tüm teknik hizmetler profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır.Pekin ve Yuanyang Şehrinde iki Ar-Ge üssümüz var.Yüksek polimer kimyası, kimyasal analiz, bitki koruma ve Eczacılık ara ürünleri alanlarında uzman 26 üst düzey mühendisten oluşan güçlü bir teknik ekip tarafından desteklenmektedir. 7 için ulusal Patent başvuruları, bir dizi mısır teknolojik başarısı ve uluslararası ileri düzeyde teknik göstergeler ile yakın çalışın.

 

 

Malların kalitesini ve istikrarını sağlamak için şirketimiz, gelişmiş kimyasal ve biyokimyasal laboratuvarlar ve EA1108 element analizi, Waters201 Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi (HPLC), 5890 Gaz Kromatografı (GC) ve Kızılötesi Spektrometre gibi analiz tesisleri ile donatılmıştır. Bitki büyüme düzenleyicilerimiz, fungisitler, fümigasyon, Farmasötik ara ürünler kalitemizi ve istikrarlı performansımızı sağlayın.

Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili 1

 

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir itibar, ürünlerimiz yalnızca Çin'de başarılı satışlar yapmakla kalmıyor ve dünyanın 50'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç ediliyor: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili 2

 

 

Hedefimiz basit: En iyi ürünleri en iyi fiyata satmak ve sektör lideri müşteri hizmetleri sunmak, müşterimizin tesis sorununu çözmesine yardımcı olmak.Müşterilerimizin her birini kişisel olarak tanıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için işimizin en değerli kısmını nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

Çin U-CHOICE GROUP şirket Profili 3

 

Endüstriyel tarım kimyasalları ve Farmasötik ara ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı memnuniyetle karşılıyoruz ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçmiş

U-SEÇİM GRUBU

1996, fabrika kurulan Henan Eyaleti Tarım Bürosu dayalı, HENAN XIN SHI JI KİMYASAL FABRİKASI adı verilen, tarım kimyasalları üretmek ve dağıtmak başlar, iş aralığı içerir: Mantar ilaçları, Böcek öldürücüler, tohumlar, ve ayrıca bitki teknolojisi sunuyoruz.

2000, fabrika, HENAN YINTIAN FINE CHEMICALS CO., LTD olarak yeniden adlandırıldı ve ICAMA'daki Fungicides Chloroisobromine Cyanuric Acid% 90 TC ve% 50 SP'yi kaydettirdi.

2001 yılında Henan Eyaleti tarım bürosundan ayrılan fabrikamız bağımsız bir limited şirkete dönüştü. Mantar ilaçları pazarımıza göre, bitki büyüme düzenleyicileri üretim hattı oluşturuyoruz. CPPU, IBA, 6-BA, sodyum nitrofenolat gibi.

2004, brassinolide artar, zeatin üretim hattı.

“AAAA Sınıf Kredi Şirketi” Alındı

2006, ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Alındı

2009 yılında “Henan Mükemmel İşletmesi” ve “Çiftçi için En Popüler İşletmeler” ödülünü aldık.

Yeni Marka adı “Bixiu” yu oluşturduk

2011, Beijing Harmly Research Technical Co., Ltd. ile stratejik işbirliği kuruyoruz. İnce Kimyasallar ve ilaç ara ürünleri geliştirmeye başlıyoruz.

Şimdiye kadar, tüm dünyaya ürünlerimizi ihraç eden 140'dan fazla Çinli ihracat şirketine mal teklif ediyorduk.

2012, güvenilir ve güvenilir bütünlük kalite ve hizmet dayanarak, Hongkong ticaret şirketi “U-CHOICE INDUSTRY CO., LTD” ve Zhengzhou şehrinde “ZHENGZHOU U-SEÇİM TRADING CO., LTD” kuruldu. Şimdiye kadar uluslararası bir grup haline geldik - fungisitler, bitki büyüme düzenleyicileri, fumigant ve ilaç ara ürünleri üreten, satış ve ihracat yapan U-CHOICE GROUP.

Ve tüm bizim ihracat ihracat şirketi U-CHOICE INDUSTRY CO., LTD kullanacaktır

2014, GB / T19001-2008 / ISO9001: 2008, GB / T 28001-2011 / OHSAS 18001: 2007'yi aldık.

Şimdiye kadar, ürünlerimiz U-CHOICE şirketi ile 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.

2015, Fungisitlerimiz Kloroizobromin Siyanürik Asit ve Bitki büyüme düzenleyicileri, Çin tarım bakanlığının “Dış yardım malzemeleri” listesinde yer aldı. Çin tarım bakanlığı tarafından toprak kaynaklı hastalıkların tedavisi için Kloroizobromin Siyanürik Asit önerildi.

2018, Yeni fabrikamızı Hebi şehrinde kurmaya başlıyoruz, 2020'de bitecek.

Hizmet

Serbest Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek İşaretleme

U CHOICE GRUBU 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz örnek teklif;

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

Her parti kimyasal, endüstri standardımıza göre fabrika COA'yı veya sipariş standardını sunar.

Her parti ürünleri, çift kontrol için numuneler tutar.

Saflık hakkında herhangi bir şüphe varsa, bize geri bildirimde bulunun, biz 24 saat içinde cevap vereceğiz.

1-7 Gün Hızlı Teslimat

Bu ürünler için, seri üretim ve stok ve hazır ürün var, 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Büyük miktar ve özel gereksinimler için, sizi öncelikli müşteri olarak alıp yükünüzü ilk kez üreteceğiz.

Satış sonrası servis

Yanıt verme süresi: kullanıcının bildirimini aldıktan sonra, 24 saat içinde yanıt verdiğimizden emin oluruz.

Kaliteyle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, gerçek kalitesini onaylamak için sizinle işbirliği yapacağız;

Kalite uygun değilse, malları ücretsiz olarak değiştireceğiz.

OEM / ODM:

OEM / ODM sunuyoruz.

CO-CREATE:

Kendi Ar-Ge Laboratuvarımız var, tüketicileri ürün, hizmet ve teklifleri birlikte yaratmaya davet ediyoruz.

Ekibimiz

U-SEÇİM GRUBU , yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Biz Ar-Ge Dep., QC Dep., Eğitim Dep, İK Deposu, Satış Sonrası hizmet Dep., Üretim Dep. Ve Satış Dep., 200'den fazla kişi var. İşimizin büyümesi olarak, daha çok arkadaşımızı ağırlıyoruz.

Biz genç bir takımız, umarız bir ilerleme takımı yaratırız. Eğitim tüm üyeler için temel bir derstir ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz ve yaşamın güzelliğini bulalım. Birlikte öğrendiğimiz ve birlikte çalıştığımız zamanı hazine ederiz.

Kalite kontrol ve Zaman Yönetimi için eğitim.

Takım ilerlemesi için eğitim.

Her pazartesi sabahı, her bölümün yöneticileri toplanıyor.

2015 yılında Güney Afrika Müşteriler için fungisitler Kloroisobromin Cyanuric Asit nasıl kullanılacağını eğitim.

Bu tren Çin Tarım Bakanlığı tarafından düzenlenmiştir.

ve bu toplantıda, Chloroisobromine Cyanuric Acid, ICAMA tarafından "Toprak Doğraması için Tarımsal Yabancı Amaçlı Fungisitler" olarak listelendi.