tamam
U-CHOICE GROUP 86-371-61299996
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

U-CHOICE GROUP Fabrika turu

Üretim hattı

Yüksek polimer kimyası, kimyasal analiz, bitki koruma ve Farmasötik ara ürünlerinde görev alan 26 kıdemli mühendis ile güçlü bir teknik ekip tarafından desteklenen şirket, gelişmiş kimyasal ve biyokimyasal laboratuarlar ve EA1108 element analizi, Waters201 Yüksek Performans Sıvı Kromatografisi gibi analiz olanakları ile donatılmıştır. (HPLC), 5890 Gaz Kromatografisi (GC) ve Kızılötesi Spektrometre, vb.

20 yıldan fazla bir süre sonra, şirketin şimdi Chloroisobromine Cyanuric Acid (CCA) üretim kapasitesine sahip% 90 TC yıllık çıkışı 2000 MT'dir. Bitki büyüme düzenleyicilerinin yıllık üretimi yaklaşık 1000 mt, Farmasötik ara ürünler yıllık üretim 1500'den fazla MT'dir.

U CHOICE GRUBU, fungisitler olan Kloroizobromin Cyanuric Acid (CCA)% 90 TC'nin özel üreticisidir ve Çin Tarım Bakanlığı tarafından tarımsal yabancı amaçlı fungisitler olarak önerilmiştir, aynı zamanda Çin Tarım Bakanlığı tarafından toprakla ilgili hastalıkta önerilmiştir. .

OEM / ODM

U CHOICE GROUP , ileri üretim yönetimine sahiptir ve aynı zamanda her türlü zirai ilaç ve Farmasötik ara ürünü sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. OEM de açıktır.

U CHOICE GROUP ' un ürünleri sadece Çin'de başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünyadaki 40'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmektedir: Türkiye, Brezilya, Hindistan, Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. İyi kalitede ürünler büyük bir hoşgeldin ve övgüye tabidir.

Ar-Ge

U-SEÇENEK GRUBU ince kimyasallar alanında 18 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir. sağlamak En iyi kalite ve yüksek stabiliteye sahip tarım ilaçları ve ilaç ara ürünleri .

Çin'de yüksek öğrenim kurumları ve araştırma enstitüleri ile işbirliği yapmak , U SEÇİM GRUBU sahip olmak 12 ulusal patent, uluslararası ileri düzeyde bir dizi temel teknolojik başarılar ve teknik göstergeler.